Interview with Greg (TRIAL) taken 19 Sept. 2011, after the breathtaking (awesome) gig of TRIAL, ANCHOR, RUN WITH THE HUNTED, REGRES, BURST IN @ Radio Luxembourg, Warsaw, Poland.

Wywiad z Gregiem (TRIAL) przeprowadzony 19 września 2011 po niesamowitym koncercie TRIAL , ANCHOR, RUN WITH THE HUNTED, REGRES w Radio Luxembourg w Warszawie.

Greg – amerykański działacz humanitarny, producent, pisarz i muzyk. Jego praca skupia się na projektach, które odkrywają głębię i zakres ludzkiego doświadczenia. Jest współtwórcą filmu dokumentalnego „Flight from Death”, który odkrywa niepokój związany ze śmiercią jako możliwą przyczynę przemocy i agresywnych zachowań. Greg śpiewa w zespołach straight-edge hardcore: TRIAL oraz BETWEEN EARTH & SKY.

Greg jest pomysłodawcą akcji One Hundred for Haiti, wspierającej bezpośrednie działanie, organizację pomocy i rozwoju projektów w Haiti po klęsce żywiołowej. A także, wraz ze swoim przyjacielem Dave Whitsonem, prowadzi długoletni projekt o nazwie The Legacy Project, w ramach którego realizuje wyprawy (m.in. do Oświęcimia) w celu odkrywania korzeni ludzkiej przemocy.

Reklamy