dzień bez aktywizmu dniem straconym

Rozpoczynamy akcję informacyjną „co? gdzie? kiedy?”,  która w swoim zamyśle ma informować warszawiaków o interesujących wydarzeniach wolnościowych i antydyskryminacyjnych, lub spędzić czas w miłym towarzystwie.

Jeśli wiecie o takich wydarzeniach, informujcie nas wysyłając mail na: 161infocafe[at]gmail.com lub przez naszą stronę fb: http://www.facebook.com/pages/161infocafe/413942075308846

Dobra – zaczynamy:

poniedziałek [17.12.2012]

O 19 w poniedziałek zapraszamy na pokaz filmu o Palestynie, oraz na rozmowy wokół książek, które poprowadzi dziś, jak i przez kolejne dni – Roman Kurkiewicz – „Palestyna od kuchni” opowiada historie Palestynek i Palestyńczyków z różnych części Zachodniego Brzegu, którzy angażując się w uprawę, produkcję, gotowanie jedzenia, podtrzymują tradycyjny wymiar palestyńskiego sposobu życia, zagrożonego w wyniku izraelskiej okupacji oraz interwencji międzynarodowych organizacji na rzecz neoliberalnego modelu gospodarczego – FREE – Cafe Kryzys, Marszałkowska 55.

wtorek [18.12.2012]

Koncert PANDA WITH GUNS , alternative electronic/synthpop/lo-fi/darkwave, LAS KABACKI 87, ambient/drone/noise/lo-fi/pasjans-core – 5PLN – Klubojadalnia Eufemia, Krakowskie Przedmieście 5.

środa [19.12.2012]

O godz. 19 zapraszamy na dyskusję wokół nowej książki Marci Shore „Nowoczesność jako źródło cierpień”. Udział wezmą: Anna Bikont, Michał Głowiński, Andrzej Leder; prowadzenie: Michał Sutowski, tłumacz książki – FREE – Krytyka Polityczna, Foksal 16, II p.

O 20:00 dwa filmy na Przychodni! Do refleksji w kontekście przedświątecznego zakupowego szału… Więźniowie Konsumpcji (Consumed), reż. Richard Heap, 2011, Co kupiłby Jezus? (What would Jesus buy?), reż. Rob VanAlkemade, 2007 – FREE – Squat Przychodnia, Skorupki 6a.

piątek [21.12.2012]

Koniec świata w chmurach o 22:00. Zagrają dla Was: Tisztelet – czyli ja i on, znani również jako on i ja. Luszjano Rafentaf&Earl Jacob. Najwyższy skład reggae w Polsce. Pogramy ska, reggae, dancehall i smutne piosenki schyłkowe. Zjednoczenie – Krzaku, Diego i Pablopavo – raggamuffin armia, szybkie nawijki, freestyle, bezlitosna selekcja. Dj YasMan – jubilat, wieśniak i posiadacz najbardziej wstydliwej selekcji w tym skazanym na zagładę kosmosie  – 10PLN (osoby przebrane za koniec świata wchodzą za darmo) – Chmury, 11 listopada 22.

sobota [22.12.2012]

„Przedświąteczny Koncert Benefitowy”, początek o 18:00, Zagrają: CIOS – street punk z Ukrainy, OREIRO – hard core punk ściana wschodnia, THE STUBS – punk ‚n’rooll,  THE UNION – punk rock Lublin. W czasie trwania imprezy odbędzie się także zbiórka odzieży i prezentów dla dzieci które zamieszkują w Ośrodku dla uchodźców z Czeczeni w Podkowie Leśnej. W czasie trwania koncertu odbywać się „Przedświąteczna Giełda Czadowa” więc będziesz miał/a możliwość zakupienia prezentów pod choinkę w postaci płyt,kaset,różnego rodzaju odzieży tshirt-ów,bluz itd itp Od godziny 19.00 zapraszamy na premierowy w Warszawie pokaz filmu dokumentalnego którego autorem jest Przemysław Tymiński : „Punk Rock według Złodziei Rowerów” – 15 PLN – Klub ” Radio Luxembourg” ul.Górczewska 67.

Reklamy