O nas

161 info cafe – to pomysł lotnej kawiarenki skierowanej do środowiska wolnościowego i anarchistycznego. To miejsce wymiany idei, czy to na spotkaniu,  pokazie filmu, dyskusji, czy w internecie.

161: liczbowy akronim „AFA”, czyli słowa antyfaszyzm – ponieważ inspiracją do jej powstania, była potrzeba poznania jakie zagrożenia niesie współczesne oblicze faszyzmu.

info: ponieważ chcemy za jej pomocą informować i edukować, zgodnie z naszym mottem „im więcej wiemy tym lepiej działamy”. ponieważ uważamy, że warto abyśmy nauczyli się jak zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Tylko wtedy możemy się w pełni rozwinąć jako ludzie i jako aktywiści.

cafe: bo staramy się dostarczać informacji w miłej „kawiarnianej” atmosferze. w tym celu, od samego początku, organizujemy spotkania, pokazy filmów i dyskusje.

 

kontakt: 161infocafe@gmail.com

3 thoughts on “O nas”

  1. gdzie?

    • hej czy organizujecie, jakies pokazy eventy, wkrotce, rowniez jesli potrzebowali bys Cie miejscowe na pokazy filmowe czy niezadlugi koncert to jest zesquatowany kosciol i myslimu azeby cos organizowac, ale je pewnie bede w Calais w nastepny tydzien do poczatku stycznia w obozach …?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s